Pronájem manipulační techniky

Pronájem manipulační techniky Pronájem manipulační techniky je jedno z tržních odvětví s manipulační technikou, které zajišťuje zapůjčení vysokozdvižných vozíků a řady dalších strojů sloužících k manipulaci se zbožím. Pronájem manipulační techniky

Pronájem vysokozdvižných vozíků (www.pujcovnavzv.cz)

Dnešní doba nabízí širokou škálu různých možností jak poskytnout vhodnou službu, produkt či zboží. V naší branži se snažíme klientům zajistit co nejkvalitnější službu v oblasti pronájmu manipulační techniky, pronájmu vysokozdvižných vozíků, pronájmu manipulátorů či pronájmu pracovních plošin.

Pronájem vysokozdvižných vozíků se v posledních letech stává čím dál více vyhledávaným sortimentem všech lidí, kteří v tomto oboru pracují denně, ale zájem projevují i zákazníci, kteří pronájem manipulační techniky nezajišťují každý den.

Zájem o zapůjčení vysokozdvižných vozíků roste zejména díky velkému sortimentu při výběru vhodného vysokozdvižného vozíku, manipulátoru či pracovní plošiny. Významnou roli zde také má finanční stránka pronájmu manipulační techniky a v neposlední řadě a dosti podstatnou, kdy klient nemusí řešit žádné opravy a údržbu manipulační techniky.

Řada z vás si určitě klade otázku, nebo stojí před rozhodnutím: Mám si vozík „jen“ pronajmout a mít zajištěny všechny výhody s tím spojené, nebo si rovnou vysokozdvižný vozík, manipulátor či pracovní plošinu koupit?

Náš odborný tým nabízí odpovědi na všechny otázky a společně dojdeme k výslednému rozhodnutí, kdy pronájem manipulační techniky bude na 1. místě.

Pronájem vysokozdvižného vozíku není „jen“ pronájem, je to kompletní služba ušitá přesně dle přání a požadavků klienta.

Potřebujete vysokozdvižný vozík, manipulátor, retrak, či pracovní plošinu dovést přímo na místo pronájmu? Máme k dispozici kontejnerové vozidlo, které usnadní vykládku požadovaného vozíku bez možnosti rampy či malého prostoru a nebo návěsem.

A určitě si říkáte, neumím s vozíkem pracovat, co s tím? Dle přání klienta a jeho schopností, zajistíme kvalifikovanou obsluhu přímo na místo pronájmu manipulační techniky.

Pronájem teleskopických manipulátorů

Abychom nehovořili jen o pronájmu vysokozdvižných vozíků, nabízíme i pronájem manipulátorů, které jsou vhodné do těžko přístupných terénů. Jsou využívány hlavně při stavbách téměř po celý rok. V zimních měsících si lehce poradí s napadeným sněhem či s bahněným povrchem.

Pronájem pracovních plošin

V dnešní době disponujeme s nůžkovými plošinami na elektrický pohon a s kloubovými plošinami s dosahem cca do 16 m. Jsou nepostradatelným pomocníkem při práci ve výškách bez starostí.